הדרך שלך להצלחה

בקרוכמה דברים לפני האבחון אבחון עשוי לקחת מספר שעות ולכן, על מנת שהמאבחן יוכל לקבל את התמונה הטובה והנקייה ביותר לגבי הילד, כדאי להכין את הילד ולהסביר לו לקראת מה הוא הולך. יום לפני האבחון: חשוב להסביר מעט לילד על האבחון. יש להסביר לו כי הוא עומד להיפגש עם מאבחן על מנת שיוכל לאתר את נקודות החוזק והחולשה שלו ובעזרתם לעזור לו להתמודד עם קשייו. חשוב לוודא כי הילד מבין כי שיתוף הפעולה שלו הכרחי וחשוב. חשוב לדאוג שהילד יישן מוקדם. ביום האבחון: מומלץ להעיר את הילד מספיק זמן לפני היציאה על מנת שיוכל להתארגן ולהגיע לאבחון כשהוא נינוח. חשוב מאוד לדאוג שהילד יאכל ארוחת בוקר בריאה ומזינה. מומלץ לא לאכול ארוחה המבוססת על מתוקים. ושוב: חשוב לוודא שהילד יודע לאן הוא מגיע, מה מטרת הפגישה וכמה חשוב שיתוף הפעולה שלו. *לידיעתכם: מדיניות התשלום עבור קבלת שירות מותנת בתשלום מראש בעת קביעת תור למטופל/ת

כמה דברים לפני האבחון
אבחון עשוי לקחת מספר שעות ולכן, על מנת שהמאבחן יוכל לקבל את התמונה הטובה והנקייה ביותר לגבי הילד, כדאי להכין את הילד ולהסביר לו לקראת מה הוא הולך.

יום לפני האבחון:
חשוב להסביר מעט לילד על האבחון. יש להסביר לו כי הוא עומד להיפגש עם מאבחן על מנת שיוכל לאתר את נקודות החוזק והחולשה שלו ובעזרתם לעזור לו להתמודד עם קשייו. חשוב לוודא כי הילד מבין כי שיתוף הפעולה שלו הכרחי וחשוב.

חשוב לדאוג שהילד יישן מוקדם.

ביום האבחון:
מומלץ להעיר את הילד מספיק זמן לפני היציאה על מנת שיוכל להתארגן ולהגיע לאבחון כשהוא נינוח.
חשוב מאוד לדאוג שהילד יאכל ארוחת בוקר בריאה ומזינה. מומלץ לא לאכול ארוחה המבוססת על מתוקים.

ושוב: חשוב לוודא שהילד יודע לאן הוא מגיע, מה מטרת הפגישה וכמה חשוב שיתוף הפעולה שלו.

*לידיעתכם: מדיניות התשלום עבור קבלת שירות מותנת בתשלום מראש בעת קביעת תור למטופל/ת

תאריך:

בקרוב

שעה:

בקרוב

מרצה:

בקרוב

בשת״ף עם:

בקרוב

להרשמה מלאו את הפרטים הבאים

הצטרף למועדון בבית, וקבל עדכונים בלעדיים!

הצטרף לקהילה שלנו כדי להיות הראשון לקבל את החדשות האחרונות, הצעות מיוחדות ותוכן מעורר השראה. אל תפספסו הזדמנות זו להיות חלק מפרויקט יוצא דופן.

תאריך:

בקרוב

שעה:

בקרוב

מרצה:

בקרוב

בשת״ף עם:

בקרוב