מועדון ה55+ של עמותת בבית

הרצאות בלייב, ישירות מהסלון!

ברוכים הבאים למועדון ולעולם ההרצאות שלנו במגוון נושאים: 💪 בריאות, 📱טכנולוגיה, ⚖️זכויות, 💞זוגיות בגיל השלישי , 🧘 אריכות ימים, ועוד…

שידור חוזר

טיפול הוליסטי, אנרגיות רוחניות, מדיטציות ומה שביניהם 🧘‍♂️🧘‍♀️

--

הרצאה חוויתית כאשר בתחילתה ובסופה נחווה מדיטציות עם התדרים המרפאים.

✔️ נרחיב ונדבר על ארבעת סוגי גלי המוח העיקריים
✔️ נדבר על תדרי סולפג'יו העתיקים, תדרים מרפאים
✔️ נכיר את בלוטת האיצטרובל ותפקידיה השונים

צח יצחקי

מטפל גוף נפש ומנחה קורסים להתפתחות.

נגן וידאו

הרצאות VOD

נגן וידאו

מפגש חשיפה לקורס בינה מלאכותית

פשוטק
בינה מלאכותית AI מחוללת מהפכה בעבודה. למד כיצד ChatGPT וכלים אחרים יכולים לעזור לך ב2023!
נגן וידאו

נזקי גוף ורשלנות רפואית

עו"ד מירב אשל
מדובר בנושאים שנוגעים כמעט לכולנו או לסובבים של רובנו זוהי תופעה נרחבת שצריך קודם כל לדעת ולזהות לאחר מכן, יש להבין מה הן הדרכים להתמודדות איתם
נגן וידאו

בריאות בגמלאות

יאיר קרני - תזונאי ספורטאי ומאמן לאורח חיים בריא
הרצאה חדשה שתעזור לך ליהנות מימי הגמלאות בצורה בריאה ואיכותית! האם אתה עומד לפנסיה ורוצה לקחת את בריאותך וגופך בידיים? הגעת למקום הנכון!
נגן וידאו

איך משפיעה פעילות גופנית על חיי היום יום בקרב בני הגיל השלישי? ​

ארז בינדיגר - מאמן אישי, נטורופת, הרבליסט קליני CI.H
מחקרים, דגשים, סיכונים והמלצות מעשיות פעילות גופנית על פי הרמב"ם – המלצות ודגשים מיוחדים. השפעות הפעילות הגופנית על איכות שינה, קשב וריכוז,הפגת מתחים וכו'…
נגן וידאו

התמודדות עם בדידות

לב שלווה
בדידות ובידוד חברתי הם בעיה בבריאות הציבור. התערבויות מיינדפולנס יכולות לשפר את היחסים החברתיים. הניסוי הראה שאימון במיינדפולנס הפחית בדידות והגביר מגע חברתי. הטיפול מצביע על חשיבות הקבלה בשיפור התנהגות חברתית.
נגן וידאו

יפוי כוח מתמשך וצוואות וירושות

עורך הדין יאיר סלע
פתגם עממי טוען כי לא נדע מה יקבע העתיד, אך אנו יודעים מי את העתיד קובע. פתגם זה מהווה את תפיסת העולם הנכונה ביותר הנוגעת בחשיבותם של ירושה, צוואה וייפוי כוח.
נגן וידאו

מונעים את הנפילה הבאה

נועה בן שטריט
שליש מבני הגיל השלישי נופלים לפחות פעם אחת בשנה! בהרצאה הקרובה נלמד טיפים מצילי חיים של ממש – כדי שנוכל להעניק ליקרים לנו את איכות החיים המגיעה להם.

קורסים

בתשלום

נכנסים לכושר מהבית

סדרת אימונים ביתיים מדורגים שיעזרו לך להיכנס לכושר בנוחות של הבית, ללא צורך בציוד. בנוסף לאימונים יהיו בקורס טיפים קצרים שיעזרו לך בתהליך הכניסה לכושר, ואהיה זמין לכל בעיה או שאלה שתצוץ

בתשלום

צ'אט GPT ובינה מלאכותית

אל תחמיצו את ההזדמנות הזו לנצל את הפוטנציאל של Chat GPT ו-AI. בין אם אתה חובב AI או סתם סקרן לגבי הטכנולוגיה, הקורס הזה מושלם עבור קשישים מכל הרקע והניסיון. קבל תובנות חשובות על עולם הבינה המלאכותית, והישאר מעודכן בהתקדמות האחרונה בעולם הדיגיטלי. נשמח שתצטרפו אלינו לחוויה מאיר עיניים ומהנה!

בתשלום

קורס מיינדפולנס לקשישים

בקורס מיינדפולנס שלנו, אנו שואפים לספק סביבה בטוחה ומטפחת בה אתם יכולים לגלות מחדש את היופי של הרגע הנוכחי. על ידי אימוץ מיינדפולנס, תלמדו להשתחרר מדאגות, להוקיר את השמחה בחוויות היומיומיות ולמצוא שלווה בתוכם.

להרשמה בחינם מלאו את הפרטים הבאים