קורס מיינדפולנס לקשישים

בקורס מיינדפולנס שלנו, אנו שואפים לספק סביבה בטוחה ומטפחת בה אתם יכולים לגלות מחדש את היופי של הרגע הנוכחי. על ידי אימוץ מיינדפולנס, תלמדו להשתחרר מדאגות, להוקיר את השמחה בחוויות היומיומיות ולמצוא שלווה בתוכם.

ככל שאנו מתבגרים, החיים יכולים להפוך למערבולת של רגשות, זיכרונות ואתגרים. עבור יקירינו הקשישים, שמירה על רווחה רגשית ובהירות נפשית יכולה לפעמים להיות קשה בתוך השינויים שהם חווים. עם זאת, המפתח לשיפור איכות חייהם הכוללת טמון באמנות המיינדפולנס – תרגול המאפשר לנו לחיות ברגע הנוכחי ולטפח תחושה עמוקה של שלווה. עם זאת בחשבון, אנו שמחים להציג את קורס המיינדפולנס שלנו שתוכנן במיוחד עבור אנשים מבוגרים המבקשים להתחבר מחדש לעצמם ולאמץ את השלווה בשנות הזהב שלהם.

המהות של מיינדפולנס

מיינדפולנס הוא יותר מסתם טרנד חולף; זהו תרגול עתיק המושרש בחוכמה המטפח רווחה נפשית, רגשית ופיזית. בבסיסו, מיינדפולנס מעודד אותנו להיות נוכחים לחלוטין ברגע, להתבונן במחשבות וברגשות שלנו ללא שיפוט ולפתח הבנה גדולה יותר של עצמנו. על ידי התמקדות בעכשיו, אנו יכולים להשתחרר מחרדות העבר ואי הוודאות של העתיד, וליצור תחושה עמוקה של שלווה פנימית.

היתרונות של מיינדפולנס לקשישים

1. מפחית מתח: תרגול מיינדפולנס עוזר לקשישים להתמודד עם מתח וחרדה, מקדם הסתכלות נינוחה וחיובית יותר על החיים.

2. משפר את הבהירות המנטלית: מיינדפולנס מחדד את היכולות הקוגניטיביות, משפר את הזיכרון ומגביר את הבהירות המנטלית, ומאפשר לקשישים להישאר זריזים נפשית.

3. מגביר את הרווחה הרגשית: על ידי הכרה וקבלת רגשות, קשישים יכולים לחוות רווחה רגשית מוגברת, מה שמוביל להפחתת תחושות הבדידות והבידוד.

4. מקדם בריאות גופנית: מיינדפולנס נקשר להורדת לחץ הדם, שיפור בשינה ותפקוד מערכת חיסון משופרת, תורם לבריאות כללית טובה יותר.

5. מטפח קשר חברתי: מיינדפולנס מעודד אמפתיה וחמלה, ומקל על קשישים ליצור ולטפח מערכות יחסים משמעותיות עם אחרים.

המבנה של קורס המיינדפולנס שלנו

קורס המיינדפולנס שלנו לקשישים תוכנן בקפידה כדי לספק את הצרכים והיכולות הייחודיים שלהם. לקחנו בחשבון מגבלות פיזיות וסיפקנו גישה עדינה לתרגול. הקורס יכסה את ההיבטים הבאים:

1. טכניקות נשימה מודעת: למידה להתמקד בנשימה עוזרת לקשישים לבסס את עצמם ברגע הנוכחי, ומספקת בסיס להמשך הקורס.

2. תנועה עדינה ומודעות לגוף: תרגילים ומתיחות פשוטים בשילוב מיינדפולנס מאפשרים לקשישים להתחבר לגופם ולקדם גמישות ושיווי משקל.

3. מדיטציה להרגעה: מפגשי מדיטציה מודרכים יעזרו לבני גיל הזהב לחוות מצב של הרפיה עמוקה ושלווה.

4. תקשורת מודעת: חקר כיצד מיינדפולנס יכול לשפר תקשורת ויחסים עם יקיריהם, מטפלים וחברים.

5. טיפוח הכרת תודה: עידוד קשישים להכיר ולהעריך את הברכות בחייהם, לטפח השקפה חיובית.

בקורס מיינדפולנס לקשישים שלנו, אנו שואפים לספק סביבה בטוחה ומטפחת בה קשישים יכולים לגלות מחדש את היופי של הרגע הנוכחי. על ידי אימוץ מיינדפולנס, הם ילמדו להשתחרר מדאגות, להוקיר את השמחה בחוויות היומיומיות ולמצוא שלווה בתוכם.

אל תחמיצו את ההזדמנות הזו לשפר את הרווחה שלכם ולאמץ את התודעה. הירשמו לקורס שלנו עוד היום וצאו למסע לעבר שלווה פנימית וחיים מספקים יותר.

הירשם עכשיו לקורס מיינדפולנס וגלה מחדש את השלווה בשנות הזהב שלך!

תאריך:

1 יולי 2023

שעה:

01:00

מרצה:

לב שלווה

בשת״ף עם:

בקרוב

להרשמה מלאו את הפרטים הבאים

הצטרף למועדון בבית, וקבל עדכונים בלעדיים!

הצטרף לקהילה שלנו כדי להיות הראשון לקבל את החדשות האחרונות, הצעות מיוחדות ותוכן מעורר השראה. אל תפספסו הזדמנות זו להיות חלק מפרויקט יוצא דופן.

תאריך:

1 יולי 2023

שעה:

01:00

מרצה:

לב שלווה

בשת״ף עם:

בקרוב