ככל שאנו מתבגרים, העור שלנו עובר מספר שינויים. הוא הופך פחות אלסטי ופחות מוצק, ואנו מתחילים לפתח קמטוטים, קמטים וכתמי גיל. בעוד שקיימים מגוון טיפולים זמינים לטיפול בסימני ההזדקנות הללו, טיפול בגלי רדיו הוא אופציה פופולרית יותר ויותר עבור אלו המחפשים גישה לא פולשנית ולא כירורגית.

טיפול בגלי רדיו

טיפול בגלי רדיו, הידוע גם בשם טיפול בתדרי רדיו, משתמש בגלי רדיו בעלי אנרגיה נמוכה כדי לחמם את השכבות העמוקות של העור. חום זה ממריץ את ייצור הקולגן, חלבון שעוזר לשמור על העור מוצק וגמיש. ככל שייצור הקולגן עולה, העור הופך מתוח יותר ומראה צעיר יותר, עם קמטים וקמטוטים מופחתים.

אחד היתרונות של טיפול בגלי רדיו הוא שהוא לא פולשני ואינו דורש השבתה. ההליך בדרך כלל אינו כואב, כאשר המטופלים חשים רק תחושת חום כאשר גלי הרדיו חודרים לעור. בעוד שחלק מהאדמומיות והנפיחות עלולות להופיע מיד לאחר הטיפול, אלו בדרך כלל חולפים תוך מספר שעות.

השימוש בטיפול בגלי רדיו

ניתן להשתמש בטיפול בגלי רדיו במגוון אזורים בגוף, כולל הפנים, הצוואר, הזרועות והבטן. הוא משמש לעתים קרובות כדי לטפל במגוון של חששות הקשורים לעור מזדקן, כולל עור נפול, קמטים וקמטוטים. הטיפול יעיל גם בהפחתת הופעת כתמי גיל ושיפור מרקם וגוון העור.

תוצאות מטיפול בגלי רדיו

תוצאות מטיפול בגלי רדיו נראות בדרך כלל תוך מספר שבועות מהטיפול. מספר הטיפולים הנדרש יהיה תלוי בדאגות ובמטרות הספציפיות של הפרט, אך רוב המטופלים רואים שיפור משמעותי לאחר סדרה של ארבעה עד שישה טיפולים.

בעוד שטיפול בגלי רדיו נחשב בדרך כלל בטוח ויעיל, חשוב לעבוד עם ספק מיומן ומנוסה. המטופלים צריכים גם להיות מודעים לסיכונים הפוטנציאליים ולתופעות הלוואי הכרוכות בטיפול, לרבות אדמומיות זמנית, נפיחות ואי נוחות קלה.

מכשיר NEWA למיצוק עור הפנים

מעוניינת למצק את עור הפנים? רוצה להחליק ולטשטש את הקמטים? באמצעות מכשיר ביתי ויעיל הנקרא NEWA – ניואה ניתן למצק את עור הפנים וזה מבלי לצאת מהבית.

מכשיר ניואה – NEWA הינו מכשיר הפועל בטכנולוגיה חדשנית של גלי רדיו הנקראת 3DEEP. טכנולוגיה זו מאפשרת לשחזר מראה עור צעיר ורענן באמצעות גירוי עמוק להיווצרות קולגן חדש.

ייצור קולגן וסיבי אלסטין חדשים דואגים להשאיר את עור הפנים חלק יותר ועם פחות קמטים. מכשיר ניואה NEWA פועל באמצעות אנרגית גלי רדיו השולחת גלי חום לשכבות העור הפנימיות והעמוקות של עור הפנים (דרמיס), שבהן נוצרים האלסטין והקולגן.

המכשיר ניואה מוציא חום עדין מאוד המסייע לייצור קולגן. תהליך זה נעשה ללא חימום יתר או נזק לשכבה העליונה של העור (אפידרמיס). מכשיר NEWA הוא האפקטיבי ביותר בשוק לטיפול ביתי באנטי אייג'ינג למיצוק עור הפנים ולהחלקת קמטים!

יתרונות מכשיר ניואה:

לסיכום, מכשיר NEWA הוא אפשרות מבטיחה עבור אלה המבקשים לטפל בסימני ההזדקנות ללא ניתוח או השבתה. על ידי גירוי ייצור קולגן ושיפור גוון ומרקם העור, טיפול לא פולשני זה יכול לעזור להחזיר מראה צעיר יותר ולהגביר את הביטחון וההערכה העצמית.

מעוניינת למצק את עור הפנים?

רוצה להחליק ולטשטש את הקמטים?

באמצעות מכשיר ביתי ויעיל הנקרא NEWA – ניואה ניתן למצק את עור הפנים וזה מבלי לצאת מהבית.

מכשיר NEWA – ניואה מוציא חום עדין מאוד המסייע לייצור קולגן. תהליך זה נעשה ללא חימום יתר או נזק לשכבה העליונה של העור (אפידרמיס).

לפרטים נוספים ולרכישה מאובטחת של מכשיר NEWA למיצוק עור הפנים, ניתן ללחוץ כאן: https://www.mdspharm.co.il/items/4854547